HOT!

Доставка і оплата

Середній термін доставки товару 2-2,5 тижні з моменту підтвердження замовлення (мінімальної суми для оформлення замовлення немає) і підтвердження наявності моделей швейними фірмами Білорусі.

Доставимо товар в усі населені пункти України і в країни Європи.

За умови замовлення товару на суму понад 5000 грн територією України доставка здійснюється безкоштовно на склад кур'єрської компанії "Нова пошта".

Адресну доставку товару оплачує покупець.


В наявності є вироби в категорії "АКЦІЯ! Останній розмір за оптовою ціною", з відправленням протягом 2-3х робочих днів.

Доставка товару в країни СНД і Європи здійснюється тільки за умови 100% попередньої оплати оформленого замовлення з урахуванням вартості доставки:

    Доставка товару в країни Європи здійснюється міжнародною службою доставки EMS. Ознайомитися з тарифами на послуги з пересилання міжнародних відправлень "EMS", а так само скористатися калькулятором "Розрахунок вартості доставки" можна тут
    Доставка товару в країни Європи можлива Укрпоштою за попередньою домовленістю (вартість доставки залежить від курсу долара і може змінюватися).
    Оплатити вартість товару покупцям з країн Європи можна через міжнародні системи грошових переказів (за згодою).
    Безкоштовну доставку товару до країн СНД не здійснюємо.
    Замовлення надходить в обробку тільки після 100% попередньої оплати за оформлене на сайті замовлення з урахуванням вартості доставки.

Обробка оформлених замовлень:
    На сайті щоденно оновлюється актуальний асортимент одягу всіх виробників, прибираються продані моделі і розміри, з’являються нові. Заздалегідь приносимо свої вибачення за те, що деякі виставлені в каталозі моделі можуть бути відсутніми, тому що товар реалізується по території СНД і Європи, і про його відсутність ми маємо змогу дізнатися лише в момент викупу замовлення на складі фабрики. Просимо розуміння з Вашого боку. Ми в свою чергу надамо допомогу в підборі ідентичною моделі згідно Вашого смаку і побажань.


   Всі зміни і уточнення замовлення в процесі його обробки, здійснюються тільки після підтвердження і погодження з Покупцем по телефону або через e-mail.


    • Будь ласка, не забувайте правильно вказувати Ваш номер телефону для зворотного зв'язку. Оператор зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення і (за потреби) подальшого його коригування.


    Замовлення надходить в обробку тільки після підтвердження його оператором інтернет-магазину MODNALADY (по телефону або e-mail) і уточнення правильності обраного розміру за параметрами фігури клієнта (клієнт несе відповідальність за правильність наданих вимірів об'ємів своєї фігури)

 • Не підтверджені оператором по телефону або e-mail замовлення не обробляються і автоматично анулюют

  Оплата оформленого замовлення по Україні

  • Важливо! При замовленні на суму понад 4000 грн. обов'язкова передоплата 50%, до 3000 грн.- 25%, на верхній одяг 25% (Таким чином клієнт підтверджує свою відповідальність за оформлене замовлення і гарантує отримання товару в будь-якій службі доставки).
  • Важливо!  При відмові отримання посилки в пункті видачі посилок будь-якої сдужби доставки, покупець відшкодовує повну вартість доставки кожної моделі з Білорусі.

   Доставка по Україні

   Вартість доставки по Україні:
  • Вартість доставки становить 70 гривень і не залежить від розміру і ваги замовлених товарів, місця призначення      посилки. Безкоштовно ми доставляємо всі покупки, на суму понад 5000 грн.
  • Важливо!  При відмові отримання посилки в пункті видачі посилок будь-якої сдужби доставки, покупець відшкодовує повну вартість доставки кожної моделі з Білорусі.
  • Будь ласка, не забувайте правильно вказувати Ваш номер телефону для зворотного зв'язку – оператор зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

   Отримати товар, придбаний на сайті modnalady.com.ua, Ви можете зручним для Вас способом:


   1. Служба доставки «Нова Пошта» – забезпечує швидку доставку в усі точки України. При відправці замовлення клієнту повідомляється номер декларації по СМС.
   Важливо! В тому випадку, якщо Ви обрали оплату товару при отриманні (післяплату), то згідно з правилами кур'єрської компанії "Нова Пошта," тарифи на пересилання грошей становлять: 2% від суми, що перераховується +20,00 грн.

   Зверніть увагу! Згідно умов, термін безкоштовного зберігання посилки на складі служби доставки – 5 робочих днів. Вартість зберігання посилки на складі "Нової Пошти" після вказаного терміну становить 10 грн. на добу. Якщо протягом 5 днів Ви не можете отримати посилку, прохання повідомити про це інтернет-магазин "MODNALADY" по телефону або по e-mail info@modnalady.com.ua . Щоб дізнатися детальну інформацію про доставку, а також відстежити посилку, перейдіть за посиланням : http: //novaposhta.ua/

   2. Доставка «Укрпоштою» пропонується для тих населених пунктів, в яких відсутні пункти видачі посилок компанії "Нова пошта".


   При оформленні замовлення Вам будуть запропоновані всі доступні варіанти доставки, які діють для Вашої адреси. Для відстеження посилки перейдіть за посиланням: http: //ukrposhta.com/www/upost.nsf/search_post? Openpage
       Важливо! При отриманні посилки з післяплатою в поштовому відділенні Вам необхідно сплатити збір за переказ грошових коштів, який встановлюється і стягується «Укрпоштою» в розмірі від 1,2% до 4% від суми замовлення. Витрати, пов'язані з понаднормовим зберіганням товару (коштовної бандеролі з вкладенням товару), несе покупець згідно з правилами, встановленими «Укрпоштою».

   Зверніть увагу! Термін безкоштовного зберігання посилки на «Укрпошті» становить 5 робочих днів з дня прибуття посилки до Вашого відділення зв'язку. За кожний наступний день зберігання «Укрпошта» стягує комісію за правилами, встановленими "Укрпоштою". Максимальний термін зберігання посилки становить 1 місяць. Якщо посилка не буде затребувана одержувачем – замовлення буде повернене в інтернет-магазин MODNALADY.

   Оплата замовлення на території України можлива наступним чином:

   Важливо! При замовленні на суму понад 4000 грн. обов'язкова передоплата 50%, до 3000 грн. та на увесь верхній одяг - 25% (Таким чином клієнт підтверджує свої зобов’язання, щодо отримання замовлення).
   1. оплата готівкою (оплата товару при отриманні);
   УВАГА! При виборі "оплата при доставці" Ви оплачуєте послуги поштового оператора з пересилання післяплати згідно встановлених ним тарифів.
   2. оплата банківськими картами (передоплата):
   Поповнення картки на суму покупки – для здійснення передоплати необхідно попередньо оплатити замовлення на номер картки Приватбанку (+ комісія 0,5%) через термінали або каси Приватбанку і отримати його без додаткових витрат на пересилку грошей. Номер картки надсилається на електронну пошту або через СМС на номер телефону, що були зазначені при оформленні замовлення, після підтвердження замовлення.