HOT!

Доставка і оплата

Середній термін доставки товару 2-2,5 тижні з моменту підтвердження замовлення (мінімальної суми для оформлення замовлення немає) і підтвердження наявності моделей швейними фірмами Білорусі.

Доставимо товар в усі населені пункти України і в країни Європи.

За умови замовлення товару на суму понад 5000 грн територією України доставка здійснюється безкоштовно на склад кур'єрської компанії "Нова пошта".

Адресну доставку товару оплачує покупець.


В наявності є вироби в категорії "АКЦІЯ! Останній розмір за оптовою ціною", з відправленням протягом 2-3х робочих днів.

Доставка товару в країни СНД і Європи здійснюється тільки за умови 100% попередньої оплати оформленого замовлення з урахуванням вартості доставки:

    • Доставка товару в країни Європи здійснюється міжнародною службою доставки EMS. Ознайомитися з тарифами на послуги з пересилання міжнародних відправлень "EMS", а так само скористатися калькулятором "Розрахунок вартості доставки" можна тут
    • Доставка товару в країни Європи можлива Укрпоштою за попередньою домовленістю (вартість доставки залежить від курсу долара і може змінюватися).
    • Оплатити вартість товару покупцям з країн Європи можна через міжнародні системи грошових переказів (за згодою).
    • Безкоштовну доставку товару до країн СНД не здійснюємо.
    • Замовлення надходить в обробку тільки після 100% попередньої оплати за оформлене на сайті замовлення з урахуванням вартості доставки.

Обробка оформлених замовлень:
    • На сайті щоденно оновлюється актуальний асортимент одягу всіх виробників, прибираються продані моделі і розміри, з’являються нові. Заздалегідь приносимо свої вибачення за те, що деякі виставлені в каталозі моделі можуть бути відсутніми, тому що товар реалізується по території СНД і Європи, і про його відсутність ми маємо змогу дізнатися лише в момент викупу замовлення на складі фабрики. Просимо розуміння з Вашого боку. Ми в свою чергу надамо допомогу в підборі ідентичною моделі згідно Вашого смаку і побажань.
    • Всі зміни і уточнення замовлення в процесі його обробки, здійснюються тільки після підтвердження і погодження з Покупцем по телефону або через e-mail.
    • Будь ласка, не забувайте правильно вказувати Ваш номер телефону для зворотного зв'язку. Оператор зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення і (за потреби) подальшого його коригування.
    • Замовлення надходить в обробку тільки після підтвердження його оператором інтернет-магазину MODNALADY (по телефону або e-mail) і уточнення правильності обраного розміру за параметрами фігури клієнта (клієнт несе відповідальність за правильність наданих вимірів об'ємів своєї фігури).
    • Не підтверджені оператором по телефону або e-mail замовлення не обробляються і автоматично анулюються.

Оплата оформленого замовлення по Україні
Важливо! При замовленні на суму понад 4000 грн. обов'язкова передоплата 50%, від 3000 грн. до 4000 грн.- 25%, на верхній одяг 20% (Таким чином клієнт підтверджує свою відповідальність за оформлене замовлення і гарантує отримання товару в будь-якій службі доставки).
Доставка по Україні

Вартість доставки по Україні:
    • Вартість доставки становить 60 гривень і не залежить від розміру і ваги замовлених товарів, місця призначення посилки. Безкоштовно ми доставляємо всі покупки, на суму понад 5000 грн.
Будь ласка, не забувайте правильно вказувати Ваш номер телефону для зворотного зв'язку – оператор зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Отримати товар, придбаний на сайті modnalady.com.ua, Ви можете зручним для Вас способом:
1. Служба доставки «Нова Пошта» – забезпечує швидку доставку в усі точки України. При відправці замовлення клієнту повідомляється номер декларації по СМС.
    • Важливо! В тому випадку, якщо Ви обрали оплату товару при отриманні (післяплату), то згідно з правилами кур'єрської компанії "Нова Пошта," тарифи на пересилання грошей становлять: 2% від суми, що перераховується +20,00 грн.

Зверніть увагу! Згідно умов, термін безкоштовного зберігання посилки на складі служби доставки – 5 робочих днів. Вартість зберігання посилки на складі "Нової Пошти" після вказаного терміну становить 10 грн. на добу. Якщо протягом 5 днів Ви не можете отримати посилку, прохання повідомити про це інтернет-магазин "MODNALADY" по телефону або по e-mail info@modnalady.com.ua . Щоб дізнатися детальну інформацію про доставку, а також відстежити посилку, перейдіть за посиланням : http: //novaposhta.ua/

2. Доставка «Укрпоштою» пропонується для тих населених пунктів, в яких відсутні пункти видачі посилок компанії "Нова пошта".


При оформленні замовлення Вам будуть запропоновані всі доступні варіанти доставки, які діють для Вашої адреси. Для відстеження посилки перейдіть за посиланням: http: //ukrposhta.com/www/upost.nsf/search_post? Openpage
    • Важливо! При отриманні посилки з післяплатою в поштовому відділенні Вам необхідно сплатити збір за переказ грошових коштів, який встановлюється і стягується «Укрпоштою» в розмірі від 1,2% до 4% від суми замовлення. Витрати, пов'язані з понаднормовим зберіганням товару (коштовної бандеролі з вкладенням товару), несе покупець згідно з правилами, встановленими «Укрпоштою».

Зверніть увагу! Термін безкоштовного зберігання посилки на «Укрпошті» становить 5 робочих днів з дня прибуття посилки до Вашого відділення зв'язку. За кожний наступний день зберігання «Укрпошта» стягує комісію за правилами, встановленими "Укрпоштою". Максимальний термін зберігання посилки становить 1 місяць. Якщо посилка не буде затребувана одержувачем – замовлення буде повернене в інтернет-магазин MODNALADY.

Оплата замовлення на території України можлива наступним чином:

Важливо! При замовленні на суму понад 4000 грн. обов'язкова передоплата 50%, від 3000 грн. до 4000 грн. - 25%, на верхній одяг 20% (Таким чином клієнт підтверджує свої зобов’язання, щодо отримання замовлення).
    1. оплата готівкою (оплата товару при отриманні);
УВАГА! При виборі "оплата при доставці" Ви оплачуєте послуги поштового оператора з пересилання післяплати згідно встановлених ним тарифів.
    2. оплата банківськими картами (передоплата):
Поповнення картки на суму покупки – для здійснення передоплати необхідно попередньо оплатити замовлення на номер картки Приватбанку (+ комісія 0,5%) через термінали або каси Приватбанку і отримати його без додаткових витрат на пересилку грошей. Номер картки надсилається на електронну пошту або через СМС на номер телефону, що були зазначені при оформленні замовлення.


Радимо Вам Приват24! За допомогою системи електронних платежів Приват24 будь-який власник карти чи рахунку ПриватБанку може поповнити картку на суму замовлення в режимі 24/7. http: //privat24.ua/#login – перейдіть за посиланням для реєстрації в Приват24.