0
HOT!

Умови угоди

Даний текст є Угодою між інтернет-магазином MODNALADY, що розташований на сайті modnalady.com.ua, і тому називається в подальшому Продавець, і користувачем послуг інтернет-магазину, що надалі має назву Покупець або Клієнт, і визначає умови придбання Товарів через сайт modnalady.com.ua

Умовні позначення:

Продавець – інтернет-магазин MODNALADY;

Товар – продукція, представлена до продажу на сайті modnalady.com.ua

Клієнт – покупець, який оформив замовлення в інтернет-магазині;

Замовлення – оформлений запит клієнта на покупку товару;

Служба доставки – компанія, що надає послуги з доставки Товару Клієнту.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Клієнтом і Продавцем в момент оформлення Замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Продавця, містить умови покупки Товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом (згодою покупця прийняти умови угоди) є факт оформлення Замовлення на запропонований Товар.
1.3. При оформленні Замовлення Клієнтом особисто, Клієнт дає згоду на обробку персональних даних відповідно до закону "Про персональні дані" від 27.07.2006 року, та приймає умови, обумовлені цією Угодою. шляхом згоди з відміткою у графі "Я прочитав і згоден з правилами  Умови Угоди " особисто оформив Замовлення, шляхом натискання кнопки "оформити замовлення". 
1.3.1 У разі оформлення Замовлення оператором Продавця в телефонному режимі, автоматично вважається, що Клієнт дає згоду на обробку персональних даних відповідно до закону "Про персональні дані" від 27.07.2006 р, та Клієнт попередньо ознайомився з Умовами Угоди і згоден з правилами "Умови угоди".
1.3.2. Підтвердженням згоди на обробку персональних даних та прийняття правил Угоди є оформлення Замовлення.
1.4. Здійснити покупку на сайті modnalady.com.ua може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти умови Угоди та оплатити Товар.
1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці Товару або за попередньою оплатою.
1.6. Обов'язкова передоплата 25% на суму Замовлення до 4000 грн або 50% на суму оформленого Замовлення від 4000 грн., на верхій одяг передоплата 25%. При не надходженні коштів передоплати, Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.
1.7. Повернення Товару проводиться відповідно до правил "Умови повернення"
1.8. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Покупця.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Продавця. Звертаємо Вашу увагу на те, що відтінок виробу на Вашому моніторі може відрізнятися від реального.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом Товару.
2.3. Всі інформаційні матеріали, представлені на Сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри і форми. У разі виникнення у Клієнта питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Клієнт повинен звернутися до Продавця за уточненнями.
2.4. Після виконання Продавцем обов'язків про повне інформування та уточнення всіх додаткових питань про товар за запитом Клієнта, подальшу відповідальність за обраний в каталозі і оплачений Товар несе Клієнт.
2.5. Зазначена на сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.
2.6. У разі зміни ціни Товару, замовленого Клієнтом, менеджер Продавця інформує про це Клієнта (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Клієнтом дане Замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару у Продавця

3.1. Замовлення приймаються через інтернет-магазин MODNALADY на сайті modnalady.com.ua. Мінімальної суми замовлення немає.
3.2. Клієнт має право оформити Замовлення на будь-який Товар, представлений в каталозі Продавця і наявний. Кожен Товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Клієнтом наступними способами: в телефонному режимі або оформлене самостійно на сайті.
3.3. При відсутності Товару, менеджер Продавця зобов'язаний поставити Клієнта до відома (по телефону або через електронну пошту).
3.4. За відсутності замовленого Товару, Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного Товару або анулювати Замовлення.
3.5. Клієнт має право відмовитися від Замовлення тільки протягом 24 годин з моменту оформлення, поставивши до відома Продавця по телефону або через електронну пошту.
3.6. У разі анулювання передплаченого Замовлення, сума передоплати повністю повертається Продавцем Клієнту узгодженим сторонами способом (% банку або інші витрати по здійсненню передоплати Замовлення не відшкодовуються).
3.7. У разі відмови в отриманні Товару або поверненні не отриманого Товару Клієнтом, Продавець має право в подальшому продавати Товар цьому Клієнту за 100% передоплатою.
3.8. Повна вартість Замовлення складається з вартості Товару (зазначеної в каталозі) і вартості доставки.
3.9. Замовлення не вважається оформленим, якщо Клієнт не пройшов етап підтвердження Замовлення з представником Продавця по телефону (в разі, якщо Клієнт не відповідає на дзвінок, зазначений не актуальний номер телефону, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т.д.)
3.9.1. Продавець має право надавати Клієнту знижки на Товар, акції і розпродажі. Всі умови акцій і розпродажів, розміщені на сайті modnalady.com.ua, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
3.9.2. Клієнт несе відповідальність за коректність наданих індивідуальних мірок.
3.9.2. Зареєстровані Покупці можуть відслідковувати статус замовлення в особистому кабінеті modnalady.com.ua/login

4. Доставка і передача Товару Клієнту

4.1. Доставка Товару, придбаного в Продавця, здійснюється кур'єрською службою доставки Нова Пошта або Укрпоштою.
4.2. Відправка замовленого Товару здійснюється протягом 21 робочого дня з моменту підтвердження Замовлення Продавцем (субота, неділя та офіційно встановлені свята не входять в число робочих днів).
4.3. При оформлені Замовлення на суму понад 5000 грн. Клієнту надається право на безкоштовну доставку по території України.
4.4. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання строків доставки, тим не менш, не виключає затримки у доставці з огляду на обставини, що не залежать від Продавця (форс-мажор). В такому випадку продавець зобов'язаний повідомити про терміни доставки Клієнта.
4.5. Фактом отримання Товару Покупцем є оплата Товару Покупцем.

5. Оплата замовлення

5.1. Умови оплати Товару Покупцем регламентуються розділом "Доставка і оплата".
5.2. Обов'язкова передоплата 25% на суму Замовлення до 4000 грн, 50% на суму оформленого Замовлення від 4000 грн., на верхній одяг 25%. При не надходженні коштів, Продавець залишає за собою право анулювати Замовлення.
5.3. Товар оплачується в національній валюті України.
5.4. Є можливість оплатити Товар в момент отримання доставки (накладений платіж) або по передоплаті.

6. Порядок повернення товару

6.1. Повернення товару регулюється правилами "Умови повернення"
6.2. Повернення Товару здійснюється в разі хибно надісланого Вам чужого (іншого) замовлення.
6.3. Повернення Товару Продавцю можливе тільки в разі виробничого браку (підтверджується фото).
6.4. У разі повернення всі витрати на початкову і наступну доставку здійснюються за рахунок Покупця. Вартість доставки та вартість послуг банку по оплаті за товар не повертаються.
6.5. Акційні товари і товари з розпродажу поверненню та обміну не підлягають

6.6. Маломірність і більшомірність виробів в межах допустимих відхилень, згідно стилю крою і силуету пошиття, не є браком моделі, і поверненню або обміну не підлягають.
6.7. Товар, що був у вжитку, до повернення не приймається.

6.8. Купальники поверненню і обміну не підлягають.

6.9. Товар, що приймається до повернення, має бути належної якості – в оригінальній упаковці, обов'язкова наявність оригінальних наклейок, етикеток, стікерів.

7. Гарантії

7.1. Продавец пропонує своїм Покупцям тільки оригінальні товари провідних білоруських фабрик. Всі товари постачаються в оригінальному пакуванні, з бирками, ярликами.

8. Інше

8.1. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди, в зв'язку з чим, Клієнт зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах угоди.
8.2. Продавець у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на сайті modnalady.com.ua, а також у згадані в них Товари та ціни.
8.3. Продавець ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності і інші втрати), що виникли внаслідок використання або неможливості використання даного сайту Покупцем.
8.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, у якому вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.