HOT!

Виола Стиль

Пальто жіноче прямого силуету. По переду пальто з центральною застібкою на блискавку і на три кнопки. По переду розташовані два рельєфу від плечового шва до низ..

1911грн

Пальто жіноче, розширене до низу. Перед центральною застібкою на блискавку і на три магніту. По переду пальто з двома кокетками від яких розташовані два рельєфу..

1911грн

Колір: синій.Комплект жіночий складається з бомбера і спідниці.Бомбер вільного крою.Горловина зі стійкою.Рукав довгий на манжте.По передньому полотнищі застібка..

1956грн

Колір: Кольоровий принт.Сукні жіночої,полуприлягающего силуету.Горловина V-подібної форми з імітацією пиджачного коміра.Рукав 3/4.Попереднему полотнища сукні об..

1496грн

Колір: хакі.Комплект жіночий,складається з бомбера і спідниці.Комплект виконаний в стилі спорт - шик.Бомбер вільного крою.Горловина зі стійкою.З переднього і за..

1841грн

Плащь жіночий вільного крою з капюшоном.По переду вироби застежкана блискавку і кнопки.Рукав цільновикроїний,3/4по низу якого оздоблення з пати.Виріб на атласні..

1911грн

Колір: зелень.Сукня жіноча,полуприлягающего силуету. Рукав втачной,двухшовный. Комір округлої форми,виконаний у вигляді хомут. По переду і спинці иделия отлетна..

1802грн

Колір: сірий.Сукня жіноча, полуприлягающего силуету. Горловина округлої форми. Рукав втачной,одношовный 3/4. По низу рукава декор у вигляді бахромыи вставка изд..

1649грн

Колір: зелений.Сукня жіноча полуприлягающего силуету.Горловина квадратної форми.Рукав втачной,одношовный,3/4. Низ рукава з імітацією фігурної застібки.По переду..

1802грн

Колір: Чорно - біле.Сукня жіноча полуприлягающего силуету.Рукав втачной,одношовный 3/4.Горловина округлої фоми з фантазійним вирізом.По передньому полотнищі наг..

1649грн

Колір: бронза.Сукня жіноча,полуприлягающего силуету.Рукав втачной,одношовный 3/4.Горловина округлої форми.Виріб з підрізом. В області грудиV-подібний виріз з вс..

1496грн

Колір: чорний.Сукня жіноча прилеглого силуету. По переду вироби асиметричний підріз з декоративним вирізом. Горловина овальної форми. Рукав втачной 3/4,одношовн..

1726грн

Колір: смужка.Сукня жіноча полуприлягающего силуету. По переду з асиметричною отлетной деталлю із застібкою на пряжку. Горловина сукні також асиметричної форми...

1841грн

Сукня жіноча полуприлягающего силуету. Горловина квадратної форми. Рукав втачной,одношовный,3/4. Низ рукава з імітацією фігурної застібки. По переду вироби зміщ..

1802грн

Колір: горох.Сукня жіноча, полуприлягающего силуету.Рукав 3/4 на манжеті.Горловина округлої форми.Виріб отрезно по талії.По переду вироби декор з оздоблювальної..

1419грн

Показано від 1 до 15 з 144 (всього сторінок: 10)