HOT!

Как правильно определить размер

У вітчизняній системі розмір жіночого одягу визначають на основі величини півобхвату грудей.
Наприклад, 48-му розміру одягу відповідають наступні параметри: 164-96-104, де:
    • 164 см – зріст
    • 96 см – обхват грудей (півобхват: 96/2 = 48)
    • 104 см – обхват стегон
Типовим зростом для виробників жіночого одягу, як правило, є зріст в 164 см, який приймають за основний стандарт при пошитті моделей.
Таблиця розмірів жіночого верхнього одягу по ГОСТу 29295-2003 (середній зріст - 164 см)
Розмір    Об’єм грудей    Об’єм талії    Об’єм стегон
Як правильно зняти мірки:
Основні виміри для визначення точного розміру жіночого одягу
    1. Обхват грудей. Сантиметрова стрічка охоплює тулуб на рівні грудей по найбільш виступаючих точках. Спереду вона проходить по самій опуклій частині, а ззаду - трохи вище лопаток.
    2. Обхват талії. Під час зняття мірки рекомендується зберігати звичний стан і не втягувати живіт. Талія – це найвужча частина тулуба.
    3. Обхват стегон. Орієнтовно, стегна знаходяться на 20 см нижче талії. Вимір проводять по частинах сідниць, що найбільш виступають.
    4. Зріст. Вимірюється без взуття, від верхівки голови до п'ят, стоячи на рівній поверхні.
    5. Довжина брюк (бічна лінія). Сантиметрову стрічку простягають по зовнішній стороні ноги від виступаючої кістки стегна до ступні.
    6. Внутрішній шов. Довжина вимірюється від промежини до ступні.
    7. Обхват під грудьми. Необхідно протягнути сантиметрову стрічку навколо грудної клітки під грудьми.
    8. Довжина рукава. Руку необхідно злегка зігнути в лікті. Вимір проводять від плеча через увесь лікоть до зап'ястка.
Після проведення вимірів, щоб визначити свій розмір, необхідно скористатися таблицею розмірної сітки. Окрім цього на сайті знаходиться детальний опис моделей з довжиною виробу, рукавів, тощо, тому можна зняти додаткові мірки.
    9. Як визначити свій розмір одягу?
У Білорусі прийнято визначати розмір жіночого одягу через величину півобхвату грудей – обхват грудей в сантиметрах, поділений на два.

Для зняття цієї мірки рекомендується допомога другої людини. Стрічка повинна проходити горизонтально навколо тулуба через найбільш виступаючі точки грудей.

Вимірювання будуть точніші, якщо знати кілька особливостей.
    • По-перше, не варто користуватися розтягнутою сантиметровою стрічкою.
    • По-друге, стрічка повинна щільно прилягати до тіла по вимірюваній лінії, при цьому не потрібно допускати ні її провисання, ні затягування.
    • По-третє, дівчина, з якої знімають мірки, повинна бути одягнена в нижню білизну або в легкий одяг. Так само важливо, щоб вона стояла вільно, без напруги, зберігаючи звичну поставу.

Важливо: Коли Ваші параметри обміру знаходяться між двома розмірами, то, будь ласка, обирайте більший розмір (Наприклад, об'єм грудей 54 розміру-108 см., 56 розміру-112 см., а за Вашими мірками об'єм грудей-110 см. В цьому випадку необхідно вибрати модель з об'ємом грудей 112 см., так як модель меншого розміру буде тиснути, через що може виглядати непривабливо).

Сподіваємося, дані поради будуть для Вас корисними!